2018-05-11

Fakültemizin 2017 - 2018 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni 

2017-2018 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni Üniversitemiz stadyumunda coşkuyla kutlandı. Törene Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Süleymanpaşa Kaymakamı Arslan Yurt, Tekirdağ İlinin mülki ve idari temsilcileri, akademisyenler ve mezunların aileleri katıldı.

Tören Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek başta olmak üzere, Üniversitemizin akademik kadrosunun geçişiyle başladı. Ardından tüm Fakültelerin bölüm öğrencileri geçiş düzenleyerek, protokolü ve ailelerini selamladılar.

Stadyumda yapılan törenin akabinde Fakültemiz öğrencileri ve aileleri ile Fen Edebiyat Fakültesi giriş alanında ayrı bir tören düzenlenerek öğrencilerimize öğretim elemanlarımız tarafından mezuniyet belgeleri ve hediyeleri takdim edildi.

Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Aslı KORKUT fakültenin kuruluşu hakkında bilgi verip bu yıl Peyzaj Mimarlığı Bölümünün 11. Dönem, Mimarlık Bölümünün 2. Dönem ve Resim Bölümünün ilk mezunlarını verdiğini belirterek kendilerine başarı dileklerini ileten bir konuşma yaptı.  

Ardından fakültede ilk üç dereceye giren öğrencilere başarı belgeleri ile ödülleri takdim edildi. Daha sonra bölümlerde ilk üç dereceye giren öğrencilere başarı belgeleri ve hediyeleriyle beraber tüm öğrencilerimize mezuniyet belgeleri verildi. Tören fotoğraf çekimleri ile son buldu.