Peyzaj Mimarlığı

1. Sınıf
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ATİ102 Yer: B-1D-212 Çizim OdasıD-213D-203
Tarih: 2017-04-11 17:30:00
--
--
B-1
2017-05-30 17:30:00
D-203
2017-06-20 17:30:00

Matematik II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MAT104 Yer: D-212 Çizim OdasıB-1D-213D-211 Çizim OdasıD-203
Tarih: 2017-04-05 12:00:00
--
--
D-203
2017-06-08 17:30:00
D-203
2017-06-22 17:30:00

Mimarlık Bilgisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
PMB106 Yer: peyzaj senıf 2
Tarih: 2017-04-04 13:30:00
--
--
DB100
2017-06-08 08:30:00
güzel sanatlar sınıf
2017-06-21 10:30:00

Ölçme Bilgisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
YS 102 Yer: B-1D-213D-203
Tarih: 2017-04-12 12:00:00
--
--
D-203
2017-06-05 08:30:00
D-213
2017-06-20 08:30:00

Peyzaj Ekolojisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
PM 104 Yer: D-213
Tarih: 2017-04-05 12:00:00
--
--
D-203
2017-06-09 08:30:00
D-203
2017-06-23 16:30:00

Peyzaj Sanat Tarihi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
PMB102 Yer: B-1D-212 Çizim Odası
Tarih: 2017-04-04 12:00:00
--
--
D-211 Çizim Odası
2017-05-30 08:30:00
D-211 Çizim Odası
2017-06-22 08:30:00

Peyzaj Tasarım
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
PMB104 Yer: D-213D-212 Çizim Odası
Tarih: 2017-04-11 09:00:00
--
--
D-212 Çizim Odası
2017-06-01 08:30:00
D-212 Çizim Odası
2017-06-21 08:30:00

Temel Bilgi Teknolojileri II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TBT102 Yer: 147 Nolu Derslik
Tarih: 2017-04-06 09:30:00
--
--
147 Nolu Derslik
2017-05-29 08:30:00
147 Nolu Derslik
2017-06-19 08:30:00

Türk Dili II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TDİ102 Yer: B-1D-213D-212 Çizim OdasıD-211 Çizim OdasıD-203
Tarih: 2017-04-10 17:30:00
--
--
B-1
2017-05-29 17:30:00
D-203
2017-06-19 17:30:00

Yabancı Dil II (İngilizce)
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
YDİ102 Yer: B-1D-213D-212 Çizim OdasıD-211 Çizim OdasıD-203
Tarih: 2017-04-12 17:30:00
--
--
D-203
2017-05-31 17:30:00
D-203
2017-06-21 17:30:00
2. Sınıf
Bitki Koruma
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BK 204 Yer: D-211 Çizim Odası
Tarih: 2017-04-07 12:00:00
--
--
D-211 Çizim Odası
2017-06-07 15:30:00
D-211 Çizim Odası
2017-06-19 16:30:00

Dendroloji II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
PMB204 Yer: D-203
Tarih: 2017-04-14 13:30:00
--
--
D-213
2017-05-31 10:30:00
D-213
2017-06-20 10:30:00

Dendroloji II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
PMB204 Yer: D-203
Tarih: 2017-04-05 10:30:00
--
--
D-203
2017-05-31 10:30:00
D-203
2017-06-20 10:30:00

Perspektif Çizim Tekniği
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
PM 210 Yer: D-212 Çizim Odası
Tarih: 2017-04-13 12:00:00
--
--
D-212 Çizim Odası
2017-05-30 10:30:00
D-212 Çizim Odası
2017-06-22 12:00:00

Peyzaj Konstrüksiyon II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
PMB206 Yer: Mesleki Beceri Laboratuarı ( Sağlık Hizmetleri)
Tarih: 2017-04-03 13:30:00
--
--
Mesleki Beceri Laboratuarı ( Sağlık Hizmetleri)
2017-06-08 10:30:00
Mesleki Beceri Laboratuarı ( Sağlık Hizmetleri)
2017-06-22 10:30:00

Peyzaj Mimarlığında Malzeme Bilgisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
PM 206 Yer: D-211 Çizim Odası
Tarih: 2017-04-03 12:00:00
--
--
D-211 Çizim Odası
2017-05-29 10:30:00
D-211 Çizim Odası
2017-06-20 16:30:00

Peyzaj Mühendisliği
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
PMB308 Yer: D-212 Çizim OdasıD-213
Tarih: 2017-04-07 12:00:00
--
--
D-211 Çizim Odası
2017-05-30 10:30:00
D-211 Çizim Odası
2017-06-19 10:30:00

Peyzaj Onarım Tekniği
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
PMS012 Yer: D-209
Tarih: 2017-04-11 10:30:00
--
--
D-209
2017-06-07 10:30:00
D-209
2017-06-23 10:30:00

Proje II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
PMB202 Yer: D-211 Çizim Odası
Tarih: 2017-04-12 13:30:00
--
--
D-212 Çizim Odası
2017-06-07 11:30:00
Öğretim Üyesi Odası 1
2017-06-22 10:00:00

Proje II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
PMB202 Yer: D-212 Çizim Odası
Tarih: 2017-04-12 13:30:00
--
--
D-211 Çizim Odası
2017-06-07 11:30:00
Öğretim Üyesi Odası 1
2017-06-22 10:00:00

Staj I
Kodu Ek sınav Final Bütünleme
STJ201 --
--
D-211 Çizim Odası
2017-06-07 11:30:00
Öğretim Üyesi Odası 1
2017-06-22 10:00:00

Türkiye Peyzajı
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
PM 212 Yer: D-209
Tarih: 2017-04-04 12:00:00
--
--
D-212 Çizim Odası
2017-06-06 10:30:00
D-212 Çizim Odası
2017-06-21 16:30:00
3. Sınıf
Bitkisel Uygulama tekniği
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
PMS004 Yer: D-203
Tarih: 2017-04-11 13:30:00
--
--
D-203
2017-06-09 13:30:00
D-203
2017-06-22 13:30:00

Bitki Sosyolojisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
PM 314 Yer: D-209
Tarih: 2017-04-03 10:30:00
--
--
D-209
2017-05-31 13:30:00
D-209
2017-06-20 13:30:00

Doğa Koruma
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
PM 310 Yer: D-212 Çizim Odası
Tarih: 2017-04-07 15:30:00
--
--
D-212 Çizim Odası
2017-06-05 13:30:00
D-212 Çizim Odası
2017-06-21 13:30:00

Kırsal Rekreasyon Alan Planlaması
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
PM 308 Yer: D-211 Çizim Odası
Tarih: 2017-04-06 12:00:00
--
--
D-211 Çizim Odası
2017-05-31 08:30:00
D-211 Çizim Odası
2017-06-21 10:30:00

Peyzaj Konstrüksiyon II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
PM 318 Yer: Mesleki Beceri Laboratuarı ( Sağlık Hizmetleri)
Tarih: 2017-04-03 13:30:00
--
--
Mesleki Beceri Laboratuarı ( Sağlık Hizmetleri)
2017-06-08 10:30:00
Mesleki Beceri Laboratuarı ( Sağlık Hizmetleri)
2017-06-22 10:30:00

Peyzaj Mimarlığında Yasa ve Yönetmelikler
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
PMS013 Yer: D-212 Çizim Odası
Tarih: 2017-04-13 09:00:00
--
--
D-212 Çizim Odası
2017-06-07 13:30:00
D-212 Çizim Odası
2017-06-20 13:30:00

Peyzaj Mühendisliği
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
PM 306 Yer: D-203
Tarih: 2017-04-10 12:00:00
--
--
C-202 Nabiltem 7
2017-06-02 13:30:00
C-202 Nabiltem 7
2017-06-23 15:30:00

Peyzaj Planlama II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
PMB304 Yer: D-209
Tarih: 2017-04-13 13:30:00
--
--
D-209
2017-06-01 13:30:00
D-209
2017-06-19 13:30:00

Peyzaj Yönetimi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
PMS009 Yer: D-212 Çizim Odası
Tarih: 2017-04-06 10:30:00
--
--
D-213
2017-06-05 13:30:00
D-213
2017-06-21 13:30:00

Proje II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
PM 320 Yer: D-203
Tarih: 2017-04-11 09:00:00
--
--
D-203
2017-06-01 13:30:00
D-213
2017-06-21 20:55:00

Proje II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
PM 320 Yer: D-211 Çizim Odası
Tarih: 2017-04-11 09:00:00
--
--
D-203
2017-06-01 13:30:00
D-213
2017-06-21 20:55:00

Proje IV
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
PMB302 Yer: D-211 Çizim Odası
Tarih: 2017-04-03 13:30:00
--
--
D-211 Çizim Odası
2017-06-08 13:30:00
D-213
2017-06-21 20:55:00

Proje IV
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
PMB302 Yer: D-212 Çizim Odası
Tarih: 2017-04-03 13:30:00
--
--
D-212 Çizim Odası
2017-06-08 13:30:00
Öğretim Üyesi Odası 1
2017-06-23 09:00:00

Şehir ve Bölge Planlama
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
PM 304 Yer: D-209
Tarih: 2017-04-10 09:00:00
--
--
D-209
2017-06-06 13:30:00
D-212 Çizim Odası
2017-06-19 13:30:00

Staj II
Kodu Ek sınav Final Bütünleme
STJ401 --
--
D-209
2017-06-06 13:30:00
D-212 Çizim Odası
2017-06-19 13:30:00
4. Sınıf
Çevresel Etki Değerlendirme
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
PM 438 Yer: D-203
Tarih: 2017-04-05 09:00:00
--
--
D-203
2017-06-01 15:30:00
D-203
2017-06-21 15:30:00

Çevre Sorunları
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
PM 430 Yer: D-213
Tarih: 2017-04-04 15:30:00
--
--
D-213
2017-06-06 15:30:00
D-213
2017-06-19 15:30:00

Çim Alan Tesis ve Yönetimi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
PM 420 Yer: D-203
Tarih: 2017-04-10 15:30:00
--
--
D-203
2017-05-29 15:30:00
D-203
2017-06-23 13:30:00

İş Sağlığı ve Güvenliği II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
İSGL102 Yer: D-209B-1
Tarih: 2017-04-12 15:30:00
--
--
B-1
2017-06-05 15:30:00
B-1
2017-06-22 15:30:00

Kentsel Tasarım
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
PM 432 Yer: D-213
Tarih: 2017-04-03 13:30:00
--
--
D-213
2017-05-30 15:30:00
D-213
2017-06-20 15:30:00

Proje Hazırlama ve Sunu Tekniği II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
PM 436 Yer: Öğretim Üyesi Odası 13
Tarih: 2017-04-05 10:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 1
2017-05-31 15:30:00
Öğretim Üyesi Odası 1
2017-06-23 08:30:00

Proje Hazırlama ve Sunu Tekniği II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
PM 436 Yer: Öğretim Üyesi Odası 12
Tarih: 2017-04-12 13:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 1
2017-05-31 15:30:00
Öğretim Üyesi Odası 1
2017-06-23 08:30:00

Proje Hazırlama ve Sunu Tekniği II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
PM 436 Yer: Öğretim Üyesi Odası 14
Tarih: 2017-04-12 10:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 1
2017-05-31 15:30:00
Öğretim Üyesi Odası 1
2017-06-23 08:30:00

Proje Hazırlama ve Sunu Tekniği II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
PM 436 Yer: Öğretim Üyesi Odası 11
Tarih: 2017-04-05 10:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 1
2017-05-31 15:30:00
Öğretim Üyesi Odası 1
2017-06-23 08:30:00

Proje Hazırlama ve Sunu Tekniği II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
PM 436 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-04-03 10:50:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 1
2017-05-31 15:30:00
Öğretim Üyesi Odası 1
2017-06-23 08:30:00

Proje Hazırlama ve Sunu Tekniği II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
PM 436 Yer: Öğretim Üyesi Odası 1
Tarih: 2017-04-13 10:30:00
--
--
Öğretim Üyesi Odası 1
2017-05-31 15:30:00
Öğretim Üyesi Odası 1
2017-06-23 08:30:00

Proje IV
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
PM 428 Yer: D-203
Tarih: 2017-04-06 13:30:00
--
--
D-203
2017-06-09 15:30:00
Öğretim Üyesi Odası 1
2017-06-23 09:00:00

Proje IV
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
PM 428 Yer: D-213
Tarih: 2017-04-06 13:30:00
--
--
D-213
2017-06-09 15:30:00
Öğretim Üyesi Odası 1
2017-06-23 09:00:00

Süs Bitkilerinde Üretim Teknikleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
PM 422 Yer: B-1
Tarih: 2017-04-07 10:30:00
--
--
B-1
2017-06-02 15:30:00
B-1
2017-06-23 10:30:00

Mimarlık

1. Sınıf
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ATİ102 Yer: B-1D-212 Çizim OdasıD-213D-203
Tarih: 2017-04-11 17:30:00
--
--
B-1
2017-05-30 17:30:00
D-203
2017-06-20 17:30:00

Bilgisayar Destekli Tasarım I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MİM204 Yer: B-1
Tarih: 2017-04-03 08:30:00
--
--
B-1
2017-05-29 08:30:00
B-1
2017-06-19 08:30:00

Matematik II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MAT104 Yer: D-209D-211 Çizim OdasıD-212 Çizim OdasıMesleki Beceri Laboratuarı ( Sağlık Hizmetleri)
Tarih: 2017-04-14 17:30:00
--
--
Mesleki Beceri Laboratuarı ( Sağlık Hizmetleri)
2017-06-08 12:30:00
Mesleki Beceri Laboratuarı ( Sağlık Hizmetleri)
2017-06-21 12:30:00

Mimari Tasarım I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MİM103 Yer: Tasarım Stüdyosu
Tarih: 2017-04-06 13:30:00
--
--
Tasarım Stüdyosu
2017-06-01 08:30:00
Mesleki Beceri Laboratuarı ( Sağlık Hizmetleri)
2017-06-21 12:30:00

Mimari Tasarım I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MİM103 Yer: Tasarım Stüdyosu
Tarih: 2017-04-06 13:30:00
--
--
Tasarım Stüdyosu
2017-06-01 08:30:00
Mesleki Beceri Laboratuarı ( Sağlık Hizmetleri)
2017-06-21 12:30:00

Mimari Tasarım I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MİM103 Yer: Tasarım Stüdyosu
Tarih: 2017-04-06 13:30:00
--
--
Tasarım Stüdyosu
2017-06-01 08:30:00
Mesleki Beceri Laboratuarı ( Sağlık Hizmetleri)
2017-06-21 12:30:00

Mimari Tasarım I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MİM103 Yer: Tasarım Stüdyosu
Tarih: 2017-04-06 13:30:00
--
--
Tasarım Stüdyosu
2017-06-01 08:30:00
Mesleki Beceri Laboratuarı ( Sağlık Hizmetleri)
2017-06-21 12:30:00

Mimari Tasarım I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MİM103 Yer: D-105 Çizim Odası
Tarih: 2017-04-06 13:30:00
--
--
D-105 Çizim Odası
2017-06-01 08:30:00
Mesleki Beceri Laboratuarı ( Sağlık Hizmetleri)
2017-06-21 12:30:00

Mimari Tasarım II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MİM206 Yer: D-105 Çizim Odası
Tarih: 2017-04-06 13:30:00
--
--
D-105 Çizim Odası
2017-06-01 08:30:00
Mesleki Beceri Laboratuarı ( Sağlık Hizmetleri)
2017-06-21 12:30:00

Mimari Tasarım II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MİM206 Yer: Tasarım Stüdyosu
Tarih: 2017-04-06 13:30:00
--
--
Tasarım Stüdyosu
2017-06-01 08:30:00
Mesleki Beceri Laboratuarı ( Sağlık Hizmetleri)
2017-06-21 12:30:00

Mimari Tasarım II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MİM206 Yer: Tasarım Stüdyosu
Tarih: 2017-04-06 13:30:00
--
--
Tasarım Stüdyosu
2017-06-01 08:30:00
Mesleki Beceri Laboratuarı ( Sağlık Hizmetleri)
2017-06-21 12:30:00

Mimari Tasarım II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MİM206 Yer: Tasarım Stüdyosu
Tarih: 2017-04-06 13:30:00
--
--
Tasarım Stüdyosu
2017-06-01 08:30:00
Mesleki Beceri Laboratuarı ( Sağlık Hizmetleri)
2017-06-21 12:30:00

Mimari Tasarım II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MİM206 Yer: Tasarım Stüdyosu
Tarih: 2017-04-06 13:30:00
--
--
Tasarım Stüdyosu
2017-06-01 08:30:00
Mesleki Beceri Laboratuarı ( Sağlık Hizmetleri)
2017-06-21 12:30:00

Mimarlık Tarihi I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MİM203 Yer: Mesleki Beceri Laboratuarı ( Sağlık Hizmetleri)B-1
Tarih: 2017-04-11 13:30:00
--
--
Mesleki Beceri Laboratuarı ( Sağlık Hizmetleri)
2017-06-06 08:30:00
Mesleki Beceri Laboratuarı ( Sağlık Hizmetleri)
2017-06-21 08:30:00

Mukavemet
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MİM205 Yer: C-202 Nabiltem 7B-1
Tarih: 2017-04-04 15:30:00
--
--
B-1
2017-05-30 08:30:00
D-212 Çizim Odası
2017-06-20 08:30:00

Staj I
Kodu Ek sınav Final Bütünleme
STJ201 --
--
B-1
2017-05-30 08:30:00
D-212 Çizim Odası
2017-06-20 08:30:00

Türk Dili II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TDİ102 Yer: B-1D-213D-212 Çizim OdasıD-211 Çizim OdasıD-203
Tarih: 2017-04-10 17:30:00
--
--
B-1
2017-05-29 17:30:00
D-203
2017-06-19 17:30:00

Yabancı Dil II (İngilizce)
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
YDİ102 Yer: B-1D-213D-212 Çizim OdasıD-211 Çizim OdasıD-203
Tarih: 2017-04-12 17:30:00
--
--
D-203
2017-05-31 17:30:00
D-203
2017-06-21 17:30:00

Yapı Bilgisi I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MİM202 Yer: Tasarım Stüdyosu
Tarih: 2017-04-06 08:30:00
--
--
Tasarım Stüdyosu
2017-06-08 08:30:00
Tasarım Stüdyosu
2017-06-22 08:30:00

Yapı Bilgisi I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MİM202 Yer: D-105 Çizim Odası
Tarih: 2017-04-07 09:30:00
--
--
D-105 Çizim Odası
2017-06-02 08:30:00
D-105 Çizim Odası
2017-06-23 08:30:00
2. Sınıf
Malzeme II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MİM405 Yer: B-20 İnşaat atölyesi
Tarih: 2017-04-12 13:30:00
--
--
B-1
2017-06-07 10:30:00
B-20 İnşaat atölyesi
2017-06-21 13:30:00

Mimari Tasarım III
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MİM308 Yer: Tasarım Stüdyosu
Tarih: 2017-04-14 08:30:00
--
--
Tasarım Stüdyosu
2017-06-02 08:30:00
B-20 İnşaat atölyesi
2017-06-21 13:30:00

Mimari Tasarım III
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MİM308 Yer: Tasarım Stüdyosu
Tarih: 2017-04-11 09:00:00
--
--
Tasarım Stüdyosu
2017-06-02 08:30:00
B-20 İnşaat atölyesi
2017-06-21 13:30:00

Mimari Tasarım III
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MİM308 Yer: Tasarım Stüdyosu
Tarih: 2017-04-07 08:30:00
--
--
Tasarım Stüdyosu
2017-06-02 08:30:00
B-20 İnşaat atölyesi
2017-06-21 13:30:00

Mimari Tasarım IV
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MİM401 Yer: Tasarım Stüdyosu
Tarih: 2017-04-07 08:30:00
--
--
Tasarım Stüdyosu
2017-06-02 08:30:00
B-20 İnşaat atölyesi
2017-06-21 13:30:00

Mimari Tasarım IV
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MİM401 Yer: Tasarım Stüdyosu
Tarih: 2017-04-11 09:00:00
--
--
Tasarım Stüdyosu
2017-06-02 08:30:00
B-20 İnşaat atölyesi
2017-06-21 13:30:00

Mimari Tasarım IV
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MİM401 Yer: Tasarım Stüdyosu
Tarih: 2017-04-14 08:30:00
--
--
Tasarım Stüdyosu
2017-06-02 08:30:00
B-20 İnşaat atölyesi
2017-06-21 13:30:00

Mimarlık Tarihi III
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MİM403 Yer: Mesleki Beceri Laboratuarı ( Sağlık Hizmetleri)
Tarih: 2017-04-11 15:30:00
--
--
D-104
2017-06-06 10:30:00
D-104
2017-06-20 10:30:00

Peyzaj Mimarlığı
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MİM407 Yer: Tasarım Stüdyosu
Tarih: 2017-04-03 09:00:00
--
--
Tasarım Stüdyosu
2017-06-05 10:30:00
Tasarım Stüdyosu
2017-06-19 10:30:00

Staj II
Kodu Ek sınav Final Bütünleme
STJ401 --
--
Tasarım Stüdyosu
2017-06-05 10:30:00
Tasarım Stüdyosu
2017-06-19 10:30:00

Taşıyıcı Sistemler I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MİM404 Yer: B-20 İnşaat atölyesi
Tarih: 2017-04-12 08:30:00
--
--
B-20 İnşaat atölyesi
2017-05-31 10:30:00
B-20 İnşaat atölyesi
2017-06-21 10:30:00

Yapı Elemanları Tasarımı
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MİM402 Yer: D-105 Çizim Odası
Tarih: 2017-04-07 13:30:00
--
--
D-105 Çizim Odası
2017-06-09 10:30:00
D-105 Çizim Odası
2017-06-23 10:30:00

Yapı Elemanları Tasarımı
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MİM402 Yer: D-104
Tarih: 2017-04-06 13:30:00
--
--
D-104
2017-06-01 10:30:00
D-104
2017-06-22 10:30:00
3. Sınıf
Araştırma Yöntemleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MİMS027 Yer: D-104
Tarih: 2017-04-05 13:30:00
--
--
D-104
2017-05-31 13:30:00
D-104
2017-06-21 13:30:00

Bilgisayar Destekli Tasarım III
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MİMS028 Yer: B-1
Tarih: 2017-04-06 13:30:00
--
--
B-1
2017-06-01 13:30:00
B-1
2017-06-22 13:30:00

Herkes İçin Tasarım
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MİMS024 Yer: D-104
Tarih: 2017-04-11 13:30:00
--
--
D-104
2017-05-30 13:30:00
B-1
2017-06-22 13:30:00

Mimari Tasarım V
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MİM501 Yer: D-104
Tarih: 2017-04-13 08:25:00
--
--
D-104
2017-06-08 08:30:00
B-1
2017-06-22 13:30:00

Mimari Tasarım V
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MİM501 Yer: D-104
Tarih: 2017-03-13 08:30:00
--
--
D-104
2017-06-08 08:30:00
B-1
2017-06-22 13:30:00

Mimari Tasarım VI
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MİM601 Yer: D-105 Çizim Odası
Tarih: 2017-04-13 08:30:00
--
--
D-105 Çizim Odası
2017-06-08 08:30:00
B-1
2017-06-22 13:30:00

Mimari Tasarım VI
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MİM601 Yer: D-104
Tarih: 2017-03-13 08:30:00
--
--
D-104
2017-06-08 08:30:00
B-1
2017-06-22 13:30:00

Mimari Tasarım VI
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MİM601 Yer: D-104
Tarih: 2017-04-13 08:25:00
--
--
D-104
2017-06-08 08:30:00
B-1
2017-06-22 13:30:00

Mimari Tasarım VII
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MİM701 Yer: D-105 Çizim Odası
Tarih: 2017-04-13 08:30:00
--
--
D-105 Çizim Odası
2017-06-08 08:30:00
B-1
2017-06-22 13:30:00

Rölöve ve Restorasyon Projesi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MİM603 Yer: Tasarım Stüdyosu
Tarih: 2017-04-14 13:30:00
--
--
Tasarım Stüdyosu
2017-06-09 13:30:00
Tasarım Stüdyosu
2017-06-23 13:30:00

Sosyoloji
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MİM605 Yer: B-1
Tarih: 2017-04-14 09:00:00
--
--
B-1
2017-06-02 13:30:00
Öğretim Üyesi Odası 1
2017-06-23 10:30:00

Staj III
Kodu Ek sınav Final Bütünleme
STJ602 --
--
B-1
2017-06-02 13:30:00
Öğretim Üyesi Odası 1
2017-06-23 10:30:00

Yapı Fiziği II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MİM602 Yer: D-203D-104
Tarih: 2017-04-03 13:30:00
--
--
D-104
2017-05-29 13:30:00
D-104
2017-06-19 13:30:00

Yapım Yönetimi ve Ekonomisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MİM604 Yer: B-68
Tarih: 2017-04-11 10:00:00
--
--
B-68
2017-06-06 13:30:00
B-68
2017-06-20 13:30:00
4. Sınıf
Cumhuriyet Sonrası Konut
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MİMS041 Yer: D-105 Çizim Odası
Tarih: 2017-04-11 13:30:00
--
--
D-105 Çizim Odası
2017-05-30 15:30:00
B-68
2017-06-20 13:30:00

Diploma Projesi
Kodu Vize 1 Vize 2 Vize 3 Ek sınav Final Bütünleme
MİM801 Yer: D-105 Çizim Odası
Tarih: 2017-04-05 09:00:00
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2017-04-05 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2017-04-26 15:30:00
--
--
Resim Atölyesi 2
2017-06-07 08:30:00
B-68
2003-06-01 00:00:00

İş Sağlığı ve Güvenliği II
Kodu Ek sınav Final Bütünleme
İSGL102 --
--
B-1
2017-06-05 15:30:00
B-1
2017-06-22 15:30:00

Kentsel Açık Alanlar ve Tasarımı
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MİMS039 Yer: D-105 Çizim Odası
Tarih: 2017-04-11 10:00:00
--
--
D-105 Çizim Odası
2017-06-06 15:30:00
D-105 Çizim Odası
2017-06-21 15:30:00

Meslek Etiği ve İmar Hukuku
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MİM802 Yer: D-104
Tarih: 2017-04-14 13:30:00
--
--
D-104
2017-06-02 15:30:00
D-104
2017-06-23 15:30:00

Mimari Tasarım VII
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MİM701 Yer: D-105 Çizim Odası
Tarih: 2017-04-13 08:30:00
--
--
D-104
2017-06-02 15:30:00
D-104
2017-06-23 15:30:00

Mimari Yerleştirmeler
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MİMS040 Yer: B-1
Tarih: 2017-04-13 09:30:00
--
--
B-1
2017-06-08 15:30:00
D-104
2017-06-22 15:30:00

Mimarlıkta Tipoloji Morfoloji İlişkisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MİMS043 Yer: C-202 Nabiltem 7
Tarih: 2017-04-03 09:30:00
--
--
C-202 Nabiltem 7
2017-06-05 13:30:00
C-202 Nabiltem 7
2017-06-19 15:30:00

Tarihi Çevrede Tasarım
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MİMS042 Yer: B-1
Tarih: 2017-04-10 13:30:00
--
--
B-1
2017-05-29 15:30:00
C-202 Nabiltem 7
2017-06-19 15:30:00

Resim

1. Sınıf
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ATİ102 Yer: B-1D-212 Çizim OdasıD-213D-203
Tarih: 2017-04-11 17:30:00
--
--
B-1
2017-05-30 17:30:00
D-203
2017-06-20 17:30:00

Bilgisayarda Tasarımın Temelleri II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
RES112 Yer: 147 Nolu Derslik
Tarih: 2017-04-07 10:30:00
--
--
147 Nolu Derslik
2017-06-02 08:30:00
147 Nolu Derslik
2017-06-23 10:30:00

Desen Atölyesi II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
RES106 Yer: C-330 Çizim Odası
Tarih: 2017-04-13 13:30:00
--
--
C-340 Çizim Odası
2017-06-07 08:30:00
C-340 Çizim Odası
2017-06-22 08:30:00

Perspektif II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
RES110 Yer: B-101
Tarih: 2017-04-11 15:30:00
--
--
B-101
2017-06-06 08:30:00
B-101
2017-06-21 08:30:00

Resim Atölyesi II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
RES104 Yer: C-340 Çizim Odası
Tarih: 2017-04-10 10:30:00
--
--
C-340 Çizim Odası
2017-05-30 08:30:00
C-340 Çizim Odası
2017-06-20 08:30:00

Resim Atölyesi II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
RES104 Yer: C-340 Çizim Odası
Tarih: 2017-04-10 10:30:00
--
--
C-340 Çizim Odası
2017-05-30 08:30:00
C-340 Çizim Odası
2017-06-20 08:30:00

Sanat Tarihi II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
RES108 Yer: B-103
Tarih: 2017-04-07 09:30:00
--
--
B-103
2017-06-09 08:30:00
B-103
2017-06-23 08:30:00

Temel Sanat Eğitimi II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
RES102 Yer: B-101
Tarih: 2017-04-04 08:30:00
--
--
B-101
2017-05-29 08:30:00
B-101
2017-06-19 08:30:00

Türk Dili II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TDİ102 Yer: B-1D-213D-212 Çizim OdasıD-211 Çizim OdasıD-203
Tarih: 2017-04-10 17:30:00
--
--
B-1
2017-05-29 17:30:00
D-203
2017-06-19 17:30:00

Yabancı Dil II (İngilizce)
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
YDİ102 Yer: B-1D-213D-212 Çizim OdasıD-211 Çizim OdasıD-203
Tarih: 2017-04-12 17:30:00
--
--
D-203
2017-05-31 17:30:00
D-203
2017-06-21 17:30:00
2. Sınıf
Çağdaş Sanat ve Yorumu II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
RES206 Yer: B-101
Tarih: 2017-04-04 13:30:00
--
--
B-101
2017-06-07 10:30:00
B-101
2017-06-22 13:30:00

Desen Atölyesi IV
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
RES204 Yer: C-340 Çizim Odası
Tarih: 2017-04-11 09:30:00
--
--
C-340 Çizim Odası
2017-06-06 10:30:00
C-340 Çizim Odası
2017-06-21 10:30:00

Duvar Resmi II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
RESSA310 Yer: B-101
Tarih: 2017-04-13 10:30:00
--
--
DB100
2017-06-09 10:30:00
DB100
2017-06-22 10:30:00

Gravür II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
RES223 Yer: B114 Gravür Atölyesi
Tarih: 2017-04-14 10:30:00
--
--
B114 Gravür Atölyesi
2017-06-09 10:30:00
DB100
2017-06-22 10:30:00

Modern Sanat II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
RES222 Yer: B-101
Tarih: 2017-04-04 13:30:00
--
--
B-101
2017-06-07 10:30:00
B-101
2017-06-22 13:30:00

Resim Atölyesi IV
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
RES202 Yer: C-330 Çizim Odası
Tarih: 2017-04-13 10:30:00
--
--
C-340 Çizim Odası
2017-06-01 10:30:00
C-340 Çizim Odası
2017-06-20 10:30:00

Resim Atölyesi IV
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
RES202 Yer: C-330 Çizim Odası
Tarih: 2017-04-13 10:30:00
--
--
C-340 Çizim Odası
2017-06-01 10:30:00
C-340 Çizim Odası
2017-06-20 10:30:00

Resim Malzeme Bilgisi ve Koruma II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
RESS005 Yer: B-103
Tarih: 2017-04-04 15:30:00
--
--
B-103
2017-05-30 10:30:00
C-340 Çizim Odası
2017-06-20 10:30:00

Sanatsal Anatomi II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
RES218 Yer: C-340 Çizim Odası
Tarih: 2017-04-03 15:30:00
--
--
C-330 Çizim Odası
2017-05-30 10:30:00
C-340 Çizim Odası
2017-06-22 10:30:00

Türk Sanatı II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
RES208 Yer: B-103
Tarih: 2017-04-03 08:30:00
--
--
B-103
2017-05-29 10:30:00
B-103
2017-06-23 10:30:00
3. Sınıf
Çağdaş Türk Resim Sanatı II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
RES304 Yer: B-101
Tarih: 2017-04-04 10:30:00
--
--
B-101
2017-05-30 13:30:00
B-103
2017-06-23 10:30:00

Desen Atölyesi IV
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
RESSA320 Yer: C-330 Çizim Odası
Tarih: 2017-04-13 10:30:00
--
--
C-330 Çizim Odası
2017-06-08 11:30:00
B-103
2017-06-23 10:30:00

Fotoğraf Bilgisi II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
RESS011 Yer: B-103
Tarih: 2017-04-06 15:30:00
--
--
B-103
2017-06-01 13:30:00
B-103
2017-06-19 13:30:00

Gravür Atölyesi IV
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
RESSA318 Yer: B114 Gravür Atölyesi
Tarih: 2017-04-13 10:30:00
--
--
B114 Gravür Atölyesi
2017-06-08 11:30:00
B-103
2017-06-19 13:30:00

Mitoloji ve İkonografi II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
RESS012 Yer: B-101
Tarih: 2017-04-06 15:30:00
--
--
B-101
2017-06-01 13:30:00
B-103
2017-06-19 13:30:00

Resim Atölyesi VI
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
RES302 Yer: C-330 Çizim Odası
Tarih: 2017-04-12 10:30:00
--
--
C-330 Çizim Odası
2017-06-07 13:30:00
B-103
2017-06-19 13:30:00

Resim Atölyesi VI
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
RES302 Yer: C-330 Çizim Odası
Tarih: 2017-04-12 10:30:00
--
--
C-330 Çizim Odası
2017-06-07 13:30:00
B-103
2017-06-19 13:30:00

Sanat Felsefesi ve Estetik II Art Philosophy And Aesthetics I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
RES306 Yer: B-103
Tarih: 2017-04-03 08:30:00
--
--
B-103
2017-05-31 13:30:00
B-103
2017-06-21 15:30:00